Vinaora Nivo Slider 3.x

 

Magdalena Popławska

 

Jestem absolwentką psychologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Ukończyłam czteroletnie szkolenie psychoterapeutyczne organizowane przez Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie – atestowanego i rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, Studium Terapii Uzależnień, Studium Pomocy Psychologicznej, Podyplomowe Studia z Psychologii Sądowej. Uzyskałam Certyfikat Psychoterapeuty Uzależnień wydany przez PARPA w Warszawie (2010r.).

 

Wiedzę i doświadczenie terapeutyczne zdobywałam pracując od 2003 r. z osobami dorosłymi w Szpitalu Psychiatrycznym w Choroszczy /k.Białegostoku. Prowadziłam terapię indywidualną i grupową dla osób uzależnionych i współuzależnionych, udzielałam pomocy psychologicznej osobom z zaburzeniami psychotycznymi oraz pracowałam jako biegły psycholog sądowy. Od 2013r. prowadzę psychoterapię indywidualną i grupową osób dorosłych w Centrum Trzy Wymiary, jak również w Poradniach Zdrowia Psychicznego na terenie Białegostoku.

 

Pomagam osobom cierpiącym z powodu przeżywanego lęku, depresji, bulimii, problemów emocjonalnych, poczucia niskiej wartości, trudności w relacjach z ludźmi, przeżywającym kryzys w swoim życiu, związku, pracy, doświadczają poczucia zagubienia sensu w życiu. Zajmuję się terapią osób uzależnionych od substancji psychoaktywnych oraz terapią osób doświadczających jakichkolwiek trudności w życiu na skutek funkcjonowania aktualnie lub w przeszłości w rodzinie alkoholowej-osoby współuzależnione, DDA (dorosłe dzieci alkoholików), DDD (dorosłe dzieci dysfunkcyjne). Posiadam doświadczenie w pracy z osobami starszymi przeżywającymi samotność, trudności w relacjach z dorosłymi dziećmi, doświadczającymi bilansowania życia i odchodzenia bliskich osób z najbliższego otoczenia.

 

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego m.in. w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra w Warszawie oraz w Ośrodku Rozwoju Osobistego i Psychoterapii Intra w Białymstoku. Pracuję w podejściu humanistyczno – egzystencjalnym, skoncentrowanym na osobie w atmosferze empatii, zrozumienia i autentycznego spotkania.

 

„Szczęście leży w Tobie. Ono ma swój początek na dnie Twojego serca...
Uwierz, że wszystko może się jeszcze odmienić na dobre”

 

Kontakt: tel. 605 988 285


 

Magdalena Piekara

 

Pedagog, psycholog, psychoterapeuta, trener, absolwentka Instytutu Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji Uniwersytetu Warszawskiego w Warszawie oraz Wyższej Szkoły Administracji Publicznej w Białymstoku.

 

W latach 2000 – 2004 ukończyła czteroletni Kurs Psychoterapii atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, w 2006 roku ukończyła roczny kurs interwencji kryzysowej prowadzony przez „Grupę Interwencji Psychologicznej i Szkoleń Arkan”, w 2010 ukończyła Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie, od 2003 roku zajmuje się terapią indywidualną (dorosłych i młodzieży) i małżeńską, zawodowo związana była z Ośrodkiem Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Białymstoku oraz Wyższą Szkołą Administracji Publicznej w Białymstoku, od 1998 roku do dnia dzisiejszego pracuje w Stowarzyszeniu na rzecz Rehabilitacji Psychiatrycznej w Ośrodku rehabilitacji i terapii dla osób z zaburzeniami psychicznymi oraz w Ośrodku Interwencji Kryzysowej, Doradztwa Psychologicznego i Psychoterapii w Białymstoku, jak również w Młodzieżowym Centrum Edukacji i Readaptacji Społecznej w Goniądzu, jest członkiem Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz sekretarzem Zarządu Stowarzyszenie na rzecz Rehabilitacji Psychiatrycznej.

 

Kontakt: tel. 696 484 561